Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Simply copy and paste into Just above the tag.

Free JavaScript from
Rainbow Arch


 

 TsX5 лялял (rofl)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
TsX5
Нов
Нов
TsX5


Брой мнения : 22
Age : 32
Местожителство : Бургас
Registration date : 14.05.2009

TsX5 лялял (rofl) Empty
ПисанеЗаглавие: TsX5 лялял (rofl)   TsX5 лялял (rofl) Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 4:06 pm

Здрайвейте,казвам се Теодора , на кратко Теди, на 17 вече почти 18 години съм от Бургас.Уча в Кирил и Методий с профил Изобразително изкуство и Италиански език,но така и не успях да овладея достатъчно добре нито едно от двете TsX5 лялял (rofl) 862276 ...Хъммм какво да кажа за себе си?Обичам да чета,страхотно заребена съм по Twilight TsX5 лялял (rofl) 71536 както и по Пати/Ед TsX5 лялял (rofl) 334512 просто обожавам цялата поредица,фенка съм и на Хари Потър,но вероятно това се подразбираше.Други любими книги са ми Портрета на Дорин Грей,Гордост и предрасъдъци,Долината на куклите,Интервю с вампир,Землемория,Хамлет...
Обичам да слушам музика,най-вече рок,пънк малко поп олд скуул TsX5 лялял (rofl) 643263 любимата ми група е 30 seconds to mars, харесвам и Fall Out Boy,Nirvana,Nickelback и тн.
Много харесвам Хейдън,супер сладурана е и е много жалко,че с Майло,който бду е супер секси TsX5 лялял (rofl) 964313 ,се разделиха.И на двамата съм фенка от сериала Heroes,който е сред любимите ми сериали, но на първо място е Supernatural.
Честно казано нз.какво друго да кажа за себе си,общо взето обикновенните неща TsX5 лялял (rofl) 71536 Дано не съм ви отегчила прекалено TsX5 лялял (rofl) 71536 TsX5 лялял (rofl) 71536 TsX5 лялял (rofl) 71536
Върнете се в началото Go down
hayden.
Admin
Admin
hayden.


Брой мнения : 870
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 18.09.2008

TsX5 лялял (rofl) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TsX5 лялял (rofl)   TsX5 лялял (rofl) Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 7:20 pm

Добре дошла във форума! TsX5 лялял (rofl) 60377
Върнете се в началото Go down
https://hayden-panettiere.bulgarianforum.net
Gabi7o
Потребител
Потребител
Gabi7o


Брой мнения : 165
Age : 28
Registration date : 12.12.2008

TsX5 лялял (rofl) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TsX5 лялял (rofl)   TsX5 лялял (rofl) Icon_minitimeПон Май 25, 2009 1:36 pm

Здрасти Теди ^^
И аз съм от Бургас и любимия ми сериал е Свръхестествено (:
Та.. Сам или Дийн?
Защо?
Джаред или Дженсън?
Джо или Джесика?
Любим сезон?
TsX5 лялял (rofl) 261533
Върнете се в началото Go down
http://avril-lavigne-site.dir.bg
TsX5
Нов
Нов
TsX5


Брой мнения : 22
Age : 32
Местожителство : Бургас
Registration date : 14.05.2009

TsX5 лялял (rofl) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TsX5 лялял (rofl)   TsX5 лялял (rofl) Icon_minitimeПет Май 29, 2009 5:44 pm

Здрасти,сори че малко закъснях с отговора, но наполседък нямах особено свободно време TsX5 лялял (rofl) 261533
Тамм всичко подред
Сам или Дийн? Охххх,Дийн, Дийн и пак Дийн!!!Обичам го този момък,даже за миналият ми рожден ден приятелите ми ми подариха тениска със снимка на Дженсън и отдолу пише Do I look like Paris Hilton TsX5 лялял (rofl) 728206 TsX5 лялял (rofl) 728206
Защо?Защото първо е супер красив, повърхностно, но да така стоят нещата, но все пак как да уости човек на тази усмивка и тези очи lol! Другото което е Дийн е мега забавен,но същевременно ми харесва и че образа му е дълбок.През цялото време се прави на супер непукиста,но зад всичко това той е много чувствителен,а и се грижи за Сам през цялото време...Нека в заключение да си позволя да кажа, че в този сезон Сами сериозно ме разочарова,но пък Дийн през цялото време беше супер пичага...Както и да е спирам да плямпам за Дийн, че като почна ела ме спри TsX5 лялял (rofl) 59086
Джаред или Дженсън?
Ем,то май стана ясно от изключително задълбоченият ми отгворо горе TsX5 лялял (rofl) 862276
Обаче аз да си кажа - Джесън естествено,бога ми прекрасен е просто TsX5 лялял (rofl) 964313
Джо или Джесика? Хъммм, предполагам Джо.Първо защото Джесика участва в минимален брой епизоди, вероятно 2 , и нямах шанс да я опозная така да се каже,докато Джо беше в доста сери. И второ Джо се държеше печено на моменти и беше готино да гледаш мацка - ловец...Евала

За любим сезон не мога точно да кажа,сега ги преглеждам вероятно за стотен пъти сезоните и определено във всеки има по нещо уникално.
В първи сезон може да се каже, че слаба серия нямаше.
Втори сезон също + изключетелно забавни серий като тази със Трикстъра,една от любимите ми просто съм умирала от смях.
Трети сезон мисля , че главно пострада от стачките на сценаристите по това време,но въпреки това когато го прегледах отначало ми хареса повече от колкото докато го следяхпх с датите на излизане.Така че опледелено и този сезон си беше добър.
А за четвърти...Хъммм супер странен .Доста напрегнат.Супер сезон изкарахас две думи.
Спирам до тук с великите си просветления,че започнах пак да задълбавам TsX5 лялял (rofl) 670595
Върнете се в началото Go down
Gabi7o
Потребител
Потребител
Gabi7o


Брой мнения : 165
Age : 28
Registration date : 12.12.2008

TsX5 лялял (rofl) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TsX5 лялял (rofl)   TsX5 лялял (rofl) Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 4:33 pm

Еее супер, и аз съм за Дийн TsX5 лялял (rofl) 851299
Ам я кажи, би ли искала майка им да е жива и пак да са си ловци и всичко както е, само че да са цялото семейство + бащата?
Ще питаш ли приятелите си откъде е тениската, защото направо си умирам за такава TsX5 лялял (rofl) 769655
Иии друго - другооо..какво очакваш от 5 сезон?
Върнете се в началото Go down
http://avril-lavigne-site.dir.bg
TsX5
Нов
Нов
TsX5


Брой мнения : 22
Age : 32
Местожителство : Бургас
Registration date : 14.05.2009

TsX5 лялял (rofl) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TsX5 лялял (rofl)   TsX5 лялял (rofl) Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 6:25 pm

За пъвият въпрос,честно казано не би било толкова драматично ако бяха цялото семейство,прекалено голяма щеше да е идилията,но от една страна може би щеше да е готино да видим как десйтват като отбор в убиването на демони...Но принципно не,може би щеше да е яко да има малко повече папа Уинчестър,но така мисля,че е по-интересно...
А за тениската има един сайт portokal.bg или нещо от сорта, та там се регистрираш и можеш да си качваш снимка от компа, може да е и повече от една,но и цената се вдига и просто правиш поръчка, оставяш си телефона и адреса и те ще ти се обадят да ти кажат кога ще ти я донесат.
Амиии какво очаква от пети сезон?Често казано нямам представа,очаквам просто нещо грандиозно,както завъши 4 сезон наистина си мисля,че 5 ще бъде просто умопомрачаващ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TsX5 лялял (rofl) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TsX5 лялял (rofl)   TsX5 лялял (rofl) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
TsX5 лялял (rofl)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009 :: За форума :: Информация за потребителите-
Идете на: