Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Simply copy and paste into Just above the tag.

Free JavaScript from
Rainbow Arch


 

 xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Before The Storm <3
Нов
Нов
Before The Storm <3


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.03.2009

xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Empty
ПисанеЗаглавие: xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D   xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 11:12 am

Здравейте Хайденчета :Д , аз се казвам Теди , но ми викат Тед, Звездичка, Бясчо и разни измишлотини :Д. xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 132659 . Ами какво друго, че съм от Бургас, на 13 години скоро на 3 април ще ставам на 14 :Д . Не понасям дасколото. Любимите цветове са ми Розов и Черен. Мойте любими личности са Майли Сайръс,Ашли Тисдейл, Хилъри Дъф,Деми Ловато,Зак Ефрон,Джеси Макартни,Джонас Брадърс,Хейдън Панетиер, Аманда Байнс и любимата ми двойка са
Майли и Ник xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 334512 ... по-принцип Джо ми е любимеца от Джонас Брадърс xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 261533 . Любимите ми сериалчета са Трий Хил и Непокорните. Филмчетата са доста xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 71536 А пък за музиката да не говорим, имам ихаа много любими песни,с една дума съм луда по песните и музиката xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 191695

Обожавам звездичките, шоколадче | мм вкусно :Д | , мечоците и др.

Моя снимка :
xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D I3t0z4
Върнете се в началото Go down
hayden.
Admin
Admin
hayden.


Брой мнения : 870
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 18.09.2008

xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D   xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 11:22 am

Здравей!
Имаш ли брат или сестра?
Имаш ли домашен любимец? Какъв? Ако нямаш, искаш ли да имаш и какъв?
Любим предмет в у-ще?
На море или планина?
Любима емотиконка?
Влюбвала ли си се?
Любима песен?
Любима певица?
Върнете се в началото Go down
https://hayden-panettiere.bulgarianforum.net
Before The Storm <3
Нов
Нов
Before The Storm <3


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.03.2009

xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D   xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 11:59 am

Имаш ли брат или сестра? - Ми нямам
Имаш ли домашен любимец? Какъв? Ако нямаш, искаш ли да имаш и какъв? - Нямам, ама искам да си имам куче или котенце xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 71536
Любим предмет в у-ще? - Български език Smile
На море или планина? Море Ice Cream
Любима емотиконка? :D и (sun)
Влюбвала ли си се? Ми един път само
Любима песен? Много са - ама сега повечето слушам Don't Forger на Деми Ловато
Любима певица? много са, ама най много ми харесва Кели Кларксон xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 191695
Върнете се в началото Go down
Gabi7o
Потребител
Потребител
Gabi7o


Брой мнения : 165
Age : 28
Registration date : 12.12.2008

xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D   xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 9:01 pm

Яка си xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 261533
Кое ти е любимото място в Бургас?
Искаш ли да живееш в друг град?
Допада ли ти идеята най-накрая да имаме МОЛ?
Къде искаш да кандидастваш?(ако си 7 клас де)
xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 278321
Върнете се в началото Go down
http://avril-lavigne-site.dir.bg
Before The Storm <3
Нов
Нов
Before The Storm <3


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.03.2009

xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D   xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 3:50 pm

Кое ти е любимото място в Бургас? - Ми едно място, където се намира близо до стадион, в комплекс Славейков
Искаш ли да живееш в друг град? - Ми повечето да, защото искам да опозная други неща и места
Допада ли ти идеята най-накрая да имаме МОЛ? - Ми и да и не xD, донякъде xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 59842
Къде искаш да кандидастваш? - (ако си 7 клас де) Ми мисля в едно динанерско училище или готварство, все още не съм решила къде и какво xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 794888

xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D 25513
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D   xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
xMissChocolateStarx ... ТедчУ =D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009 :: За форума :: Информация за потребителите-
Идете на: