Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Simply copy and paste into Just above the tag.

Free JavaScript from
Rainbow Arch


 

 Тъжното детство на Риана

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
hayden.
Admin
Admin
hayden.


Брой мнения : 870
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 18.09.2008

Тъжното детство на Риана Empty
ПисанеЗаглавие: Тъжното детство на Риана   Тъжното детство на Риана Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 7:38 pm

Днес милиони момичета мечтаят да са на нейно място, но до преди 5 години животът й е бил истински ад... Защо ли? Цели 6 години тя живее в страх че може да умре всеки момент. През 1996 г. лекарите мислят, че 8 годишната РиРи има мозъчен тумор – само така те могат да обяснят силният й главобол... И докато нейните приятелки се забавляват, Рияна обикаля клиниките за лечение. Но през 2002 идва облекчението – 14 годишната Рияна няма тумор. Всички проблеми създават наркотиците...

Браво: 6 години от живота ти са преминали с мисълта, че имаш мозъчен тумор. Страх ли те беше от смъртта?

Риана: Ужасно! Мъкнеха ме от един лекар на друг и никой не можеше да разбере какво ми има. И понеже болките бяха много силни и продължителни, лекарите решиха че имам мозъчен тумор. Беше ужасяващо за мен. Не е хубав спомен, но това ме направи по-силна.

Браво: Детството ти не е било леко – наркотичната зависимост на баща ти, скандалите...

Рияна: ... и това се оказа причината за силните болки. Като дете винаги изглеждаш смела. Не оставях да ми проличи колко ме натоварват проблемите на родителите ми. Никога не съм плакала и не съм им била сърдита. Всичко потисках в себе си...

Браво: Ще можеш ли да простиш на баща си това, което ти е причинил?

Рияна: Вече съм му простила. Все пак в момента е чист. Отношенията ни сега са много добри – гордея се с него, че успя да се справи с наркотиците. Но ако трябва да съм честна не се виждаме много често. Днес Джей-Зи е не само мой продуцент, той ми е и нещо като втори баща. С него се виждам много по-често, отколкото с баща ми...

Браво: Джей-Зи сигурно те закриля и от момчетата?

Риана: (смее се): Да, вярно е. Случвало се е да казва “Ако искаш да си с Рияна, трябва да се справиш с мен”. Той е супер!

Браво: Говори се, че приятелката му Бионсе ревнува от това, че прекарвате много време заедно...

Рияна: Глупости! С Бионсе се разбираме много добре!

Браво: Мислила ли си за дует с нея?

Рияна: Би било чудесно, но никога няма да се осмеля да я попитам. Дори не мога да повярвам, че Джей-Зи пее в новият ми хит Umbrella! Това е голяма чест за мен!
Върнете се в началото Go down
https://hayden-panettiere.bulgarianforum.net
Чушки*
Admin
Admin
Чушки*


Брой мнения : 460
Registration date : 23.09.2008

Тъжното детство на Риана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжното детство на Риана   Тъжното детство на Риана Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 7:52 pm

Това е просто ужасно! Тъжното детство на Риана 309160
Върнете се в началото Go down
http://twilightfans.forumotions.net/
ЖаНи**
Нов
Нов
ЖаНи**


Брой мнения : 36
Registration date : 27.12.2008

Тъжното детство на Риана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжното детство на Риана   Тъжното детство на Риана Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 8:13 pm

Горката Тъжното детство на Риана 309160
Върнете се в началото Go down
F1_Bella
Редовен
Редовен
F1_Bella


Брой мнения : 332
Age : 28
Местожителство : VarNa
Registration date : 24.01.2009

Тъжното детство на Риана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжното детство на Риана   Тъжното детство на Риана Icon_minitimeСъб Яну 24, 2009 10:43 pm

ЖаНи** написа:
Горката Тъжното детство на Риана 309160
Върнете се в началото Go down
http://www.formula1.com
Sponsored content





Тъжното детство на Риана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжното детство на Риана   Тъжното детство на Риана Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъжното детство на Риана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Риана пребита от Крис
» Риана и Крис Браун отново заедно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your 1st Bulgarian Fan Forum About Hayden Panettiere || 2008-2009 :: Музика и кино :: Певици и певци :: Риана-
Идете на: